Portable Mem Tes Flow Oxygen Concentrator
Cov mem tes khiav, raws li lub npe tau qhia, yog ua raws tus neeg ua pa ntawm tus neeg ua pa. Nws siv feem ntau thaum cov neeg mob tsaug zog thiab nquag thaum nruab hnub.Pulse flow xa pa oxygen txhua zaus tus neeg mob ua pa.
Qhov nqus tshuaj ces so thaum tus neeg mob ua pa tawm. Tus nyiam ua kom muaj peev xwm ua tau li no los ntawm kev siv lub tshuab tso pa oxygen hauv lub zog, zoo ib yam li cov khoom siv hauv cov pa tso tsheb hlau luam.
Rau qee qhov, cov mem tes ntws oxygen tsis muab cov pa oxygen txaus rau ib hnub. Coob tus neeg cia siab rau kev khiav dej tsis tu ncua, uas muab cov pa hluav taws xob tas li.
Ib lub tshuab pa tawm mus txuas ntxiv tsis hloov pauv thaum ua pa tawm, thiab yuav tsuas yog nyob ntawm qhov chaw uas koj tau xaiv los siv.Peb cov dej ntws POCs muab txhua qhov chaw ntawm 1 LPM txog 5 LPM nyob ntawm koj cov kev xav tau ntawm koj tus kheej. Cov koog no tseem tuaj yeem siv 24/7 raws li cov lus qhia los ntawm koj tus kws kho mob.

Cov qauv no JAY-1000 tuaj yeem ua cov ntws nruam thiab cov mem tes txaus raws li koj qhov kev xav tau.
1. Nruam nruam hom kev nrawm nrawm nrog 1LPM: 1000ml / min, nrog 93% ± 3%, lub roj teeb tuaj yeem siv nrog ib teev.
2. Pulse flow mode nrog ndlwg ntws 1-3LPM: pa pa kom huv si yog 93% ± 3%, 4setting rau cov kev xav tau sib txawv.
1-3 chaw teeb tsa cov pa oxygen muab qauv yog xa O2 raws li kev ua pa, O2 kev siv tus nqi yog 100%, yog li nws yog sib luag rau 1-3L oxygen concentrator. Tsis siv neeg cov pa nruam thaum ua pa tsis pom, namely teeb tsa 4 nrog kev ntws txuas ntawm 1000ml / min.

| Qauv | JAY-1000 |
| Nruam Txaus Tus Nqi | 1000ml / min |
| Mem Tes Ntws Teev | 1 (15ml / min), 2 (30ml / min), 3 (45ml / feeb), 4 (txuas ntws txuas 1000ml / min) |
| Oxygen Purity | 93% (±3%) |
| Lub sijhawm siv roj teeb | 1.2 Sij Hawm |
| Suab Qib | 45db |
| Kev Siv Hluav Taws Xob | 85W |
| Tswb | Lub zog tsis ua haujlwm lub tswb, larmwhilenobreathdetected |
| Nyhav Nyhav | 6KG |
| Qhov Coob | 350x190x320mm |
| Pob | 420 * 340 * 610mm |
| Khoom Plig | Lithium roj teeb, roj teeb lub roj teeb, lub tsheb hloov kho thiab lub hnab trolley |








Cim npe nrov: portable pulse flow oxygen concentrator, lwm tus neeg, Hoobkas, lag luam wholesale, tus nqi teev, yuav, ua nyob rau hauv Suav teb
Xa kev nug


