
Portable Oxygen Concentrator Nrog Mem Tes Flow Thiab Flow Nruam
Nruam Flow
Rau qee qhov, cov mem tes ntws oxygen tsis muab cov pa oxygen txaus rau ib hnub. Coob tus neeg cia siab rau kev khiav dej tsis tu ncua, uas muab cov pa hluav taws xob tas li.
Kev ua haujlwm ntawm cov pa oxygen mus txuas ntxiv tsis hloov pauv thaum nws ua pa, thiab yuav tsuas yog nyob ntawm qhov chaw uas koj xaiv los siv.
Nruam ntws POCs muab nyob txhua qhov chaw ntawm 1 LPM txog 5 LPM nyob ntawm koj cov kev xav tau ntawm tus kheej. Cov koog no tseem tuaj yeem siv 24/7 raws li cov lus qhia los ntawm koj tus kws kho mob.
Peb JAY-1000 tuaj yeem ua rau cov mem tes thiab cov ntws nruam. Nyob ntawm koj cov pa oxygen xav tau kev txiav txim siab yog tias koj tuaj yeem tau txais cov mem tes ntws lossis ntws tawm POC tas mus li.
| Qauv | JAY-1000 |
| Txaus Tus Nqi | 1000ml / min |
| Kev huv siab | 93% (±3%) |
| Lub sijhawm siv roj teeb | 1 teev |
| Suab Qib | 45db |
| Kev Siv Hluav Taws Xob | 85W |
| Ntws Teeb | 1 (15ml / min), 2 (30ml / feeb), 3 (45ml / feeb), 4 (1000ml / feeb) |
| Tswb | Lub zog tsis ua haujlwm tswb, Lub siab& Tsis tshua muaj siab lub tswb, Lub ntsuas kub tsis kub |
| Nyhav Nyhav | 6KG |
| Qhov Coob | 350x190x320mm |
| Pob | 420 * 340 * 610mm |
Cim npe nrov: portable oxygen concentrator nrog cov mem tes txaus thiab ntws nruam, lwm tus neeg, Hoobkas, lag luam wholesale, nqi teev, yuav, ua nyob rau hauv Suav teb
Xa kev nug