
CE Pom Zoo 400lpm Simulated Altitude Hypoxic Cov Hluav Taws Xob
Xa kev nug
Product Details ofCE Pom Zoo 400lpm Simulated Altitude Hypoxic Cov Hluav Taws Xob
9% -20.9% Hypoxic Purity O2 Kev Kawm Tshuab JAY-40H
Lub tshuab hluav taws xob hypoxic yog qeb II kev faib tawm, thiab tau txais daim ntawv pov thawj CE, hypoxic purity yog 9% -20.9%, dav siv hauv chaw ua si, chaw qhia kis las kom txhim kho cov leeg ua kom muaj zog, nws yog qhov haum rau txuam cov tsev pheebsuab lossis av kom tawm dag zog, kuj tuaj yeem ua chav khaws cia qhov chaw siab tshaj.
Muaj 100LPM / 200LPM / 300LPM / 400LPM / 600LPM hypoxic txaus rau koj xaiv,.
Kev tsis
| Qauv | JAY-40H |
| Oxygen Flow | 0-40LPM |
| Oxygen purity | 93%± 3% |
| Hypoxic txaus | 400LPM |
| Hypoxic kev coj dawb huv | 9% -20.9% (GG plusmn; 3%) |
| Simulated Altitude | 0-6500M |
| Qhov hluav taws xob siab | 0.04-0.07Mpa |
| Suab nrov qib | GG le; 60dB |
| Khoom siv fais fab | AC220V (GG plusmn; 10%), 50/60± 1Hz; AC110V (GG plusmn; 10%), 50 / 60Hz (GG plusmn; 1Hz) |
| Kev siv fais fab | GG le; 2200W |
| Tso saib LCD | Pib lub sijhawm, ua haujlwm siab, tam sim no lub sijhawm ua haujlwm, sau sijhawm sijhawm ua haujlwm, preset lub sijhawm los ntawm 10mins rau 40hours |
| Tswb | Lub zog tsis ua haujlwm lub tswb, siab& tsis siv lub siab ntsuas |
| Nyhav Nyhav | 120Kgs |
| Qhov Coob | 760 * 540 * 1390mm |
| Yeem | 1.OCSI 2.Pulse Oximeter 3.Monitor system |


Cim npe nrov: ce pom zoo 400lpm simulated qhov chaw siab hypoxic generator, cov chaw muag khoom, Hoobkas, lag luam wholesale, nqi teev, yuav, ua nyob rau hauv Suav teb
Xa kev nug