
Movflo P3 Oxygen Concentrator
Movflo P3 pa oxygen concentrator
Cov mem tes khiav, raws li lub npe tau qhia, yog ua raws tus neeg ua pa ntawm tus neeg siv pa. Nws siv feem ntau thaum cov neeg mob tsaug zog thiab nquag thaum nruab hnub.Pulse flow xa pa oxygen txhua zaus tus neeg mob ua pa.
Qhov nqus tshuaj ces so thaum tus neeg mob ua pa tawm. Tus nyiam ua kom muaj peev xwm ua tau li no los ntawm kev siv lub tshuab tso pa oxygen hauv lub zog, zoo ib yam li cov neeg siv hauv cov pa tso tsheb hlau luam.
Cov qauv no tuaj yeem ua cov ntws nruam thiab cov mem tes txaus raws li koj qhov kev xav tau.
1. Cov hom nruam ntws: 1000ml / min, nrog 93% ± 3%, lub roj teeb tuaj yeem siv nrog ib teev.
2. Hom mem tes khiav nrawm: cov pa oxygen yog 93% ± 3%, 4setting rau cov kev xav tau sib txawv.
1-3 chaw ua hauj lwm pulse oxygen muab qauv yog xa O2 raws li kev ua pa, O2 kev siv tus nqi yog 100%, yog li nws yog sib luag rau 1-3L oxygen concentrator. Tsis siv neeg cov pa nruam thaum ua pa tsis pom, namely teeb tsa 4 nrog kev ntws txuas ntawm 1000ml / min.
| Qauv | JAY-1000 |
| Txaus Tus Nqi | 1000ml / min |
| Kev huv siab | 93% (± 3%) |
| Lub sijhawm siv roj teeb | 1 teev |
| Suab Qib | 45db |
| Kev Siv Hluav Taws Xob | 85W |
| Ntws Teeb | 1 (15ml / min), 2 (30ml / feeb), 3 (45ml / feeb), 4 (1000ml / feeb) |
| Tswb | Lub hwj chim tsis ua hauj lwm tswb, Tshaj siab thiab qis ntsuas lub suab, Lub tswb kub |
| Nyhav Nyhav | 6KG |
| Qhov Coob | 350x190x320mm |
| Pob | 420 * 340 * 610mm |
Nws tuaj yeem siv hauv tsev nrog AC fais fab, siv hauv tsheb nrog kho tsheb, thiab siv sab nraum zoov nrog lub roj teeb thiab lub hnab trolley
Cim npe nrov: moveflo p3 pa concentrator, chaw muag khoom, Hoobkas, lag luam wholesale, nqi teev, yuav, ua nyob rau hauv Suav teb
Xa kev nug