Ozone Generator Rau Tua Kab Mob
Xa kev nug
Product Details ofOzone Generator Rau Tua Kab Mob
Ozone Generator Rau Tua Kab Mob

| Qauv | JAY-28G |
| Ozone tso zis | 28g / h. (Kho tau nyob rau hauv thaj tsam ntawm 8.0 ~ 28.0g / h) |
| Cov pa roj | Kho tau nyob rau hauv thaj tsam ntawm 3.0 ~ 8.0L / min |
| Cov pa oxygen | GG gt; 90% |
| Tso zis sib txuas | 24h / hnub |
| Cua txias system | Kev ua cua txias, ua rau 2 2 80 CFM tus kiv cua |
| Oov tsim hluav taws xob | Corona kev tso tawm |
| Kev tawm tswv yim voltage | 220V / 50Hz (60Hz yog xaiv tau) |
| Kev khiav hauj lwm kub | -10℃ ~ +60℃ |
| Cia kub | -20℃ ~ +70℃ |
| Nyhav | 42kg (Nrog rau tsev nyob tus hlau stainless) |
| Qhov Coob | 370 × 390 × 590 hli |
Ozone Generator Rau Tua Kab Mob maine nta
Ozone cov zis: 8-28 / h
Siab kub nws cov pa:> 58mg / L
Ua hauv cov pa oxygen concentrator:> 90% kev ua kom huv
Siv rau hauv kev kho mob, kuaj, dej lim, ntxhua khaub ncaws, ua liaj ua teb, thiab lwm yam
Kev sib dhos ua ke, nws tuaj yeem txav tau nrog lub log
Nws Siv Rau Qhov Siv Hluav Taws Xob:
Thaum koj kho lub nrawm ntawm 3LPM, cov dej tso tawm ozone yog 8.0g / h
Thaum koj kho lub nrawm ntawm 5LPM, cov pa tso tawm yog 18.0g / h
Thaum koj kho lub flowrate ntawm 8LPM, cov dej tso tawm nws yog 28.0g / h
Cim npe nrov: ozone tshuab hluav taws xob rau tua cov kab mob, chaw muag khoom, Hoobkas, lag luam wholesale, nqi teev, yuav, ua hauv Suav teb
Xa kev nug
