
Kev Lag Luam Ozone Generator Rau Kev Tu
Xa kev nug
Product Details ofKev Lag Luam Ozone Generator Rau Kev Tu
Nws Kev Siv Hluav Taws XobJAY-28G
Peb lub tuam txhab tau txhim kho thiab lunched cov khoom tshiab no, uas yog, lub tshuab hluav taws xob ozone. Cov khoom lag luam no muaj peev xwm siv dav hauv kev soj ntsuam kev haus dej, kev kho dej khib nyiab, txheej txheem kev ua rau oxidation, kev ua zaub mov noj thiab kev ua liaj ua teb. Cov khoom siv hluav taws xob ozone nws kuj tsim nyog siv rau hauv tsev kho mob, chaw soj nstuam, ntxhua khaub ncaws, thiab lwm yam.
Kev tsis
| Qauv | JAY-28G |
| Ozone tso zis | 28g / h. (Kho tau nyob rau hauv thaj tsam ntawm 8.0 ~ 28.0g / h) |
| Cov pa roj | Kho tau nyob rau hauv thaj tsam ntawm 3.0 ~ 8.0L / min |
| Cov pa oxygen | GG gt; 90% |
| Tso zis sib txuas | 24h / hnub |
| Cua txias system | Kev ua cua txias, ua rau 2x80 CFM kiv cua |
| Oov tsim hluav taws xob | Corona kev tso tawm |
| Kev tawm tswv yim voltage | 220V / 50Hz (60Hz yog xaiv tau) |
| Kev khiav hauj lwm kub | -10℃ ~ +60℃ |
| Cia kub | -20℃ ~ +70℃ |
| Nyhav | 42kg (Nrog rau tsev nyob tus hlau stainless) |
| Qhov Coob | 370x390x590mm |
Cim npe nrov: kev lag luam ozone tshuab hluav taws xob rau kev ntxuav, tus neeg muab khoom, Hoobkas, lag luam wholesale, tus nqi teev, yuav, ua hauv Suav teb
Xa kev nug